چگونگی اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته محیط‌های صنعتی

0
13
چگونگی اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته محیط‌های صنعتی

محیط‌های صنعتی و کارگاهی، از مهم‌ترین اماکنی هستند که نیاز لازم برای نصب سیستم‌های امنیتی و حفاظتی دارند. به دلیل وجود تجهیزات باارزش و اهمیت سیستم در کارکرد صحیح آن و عدم توقف تجهیزات نیاز لازم برای نصب سیستم‌های حفاظتی وجود دارد.

دوربین‌هایی که در این پروژه‌ها استفاده می‌شود بایستی اطراف محوطه را به خوبی نظارت کند اکثراً از دوربین‌های صنعتی (باکس) با لنزهای متغیر که در کاور و هوسینگ قرار دارند استفاده می‌گردد. این دوربین‌ها به صورت ثابت بوده و محوطه پیرامونی را به خوبی نظارت می‌کند.

۱٫ البته در هنگام شب و عدم حضور افرد و دید کافی در تاریکی مطلق از دوربین‌های Thermal Camera استفاده می‌شود.

۲٫ سیستم‌های ذخیره سازی در این نوع پروژه‌ها به صورت کامل در اتاق‌های سرور و مانیتورینگ نگهداری می‌شوند و افرادی به عنوان اپراتور هر لحظه در حال دیدن تصاویر می‌باشند. در بعضی از این نوع سیستم‌ها از نرم افزارهای هوشمندتری استفاده می‌گردد، این نرم افزارها که قابلیت‌های مختلفی دارند می‌توانند با حضور افراد و اشیاء آنها را شناسایی کرده و فرد را تعقیب کنند که به اپراتور در نظارت بیشتر کمک می‌کند.

۳٫ عوامل بر محیط پیرامونی، در بخش‌های مختلف محوطه کارگاهی و صنعتی از دوربین‌های مختلف استفاده می‌شود، همچنین از دوربین‌های گرداخ در داخل محوطه برای نظارت بیشتر بهره می‌گیریم. این دوربین‌های گردان برای کنترل بیشتر می‌باشد و استفاده از آن‌ها برای ورود به جزئیات بیشتر در هنگام حادثه و دیدن دیتیل بیشتر موضوع می‌باشد که امکان زوم و گردش در ۳۶۰ درجه را می‌دهد.

در ادامه و در فیلم آموزشی می‌توانید با مطالب بیشتری آشنا شوید.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here