XVR جدیدترین تکنولوژی داهوا

0
8
XVR، جدیدترین تکنولوژی داهوا در دستگاه‌های ضبط کننده

شرکت داهوا بر پایه کیفیت و قیمت مناسبی که در دستگاه‌های ضبط کننده خود داشته, اعتبار خاصی را در چند سال گذشته کسب کرده و اکثر افراد ابتدا با دستگاههای ضبط کننده این شرکت آشنا شده و استفاده کردند و مورد قبول واقع گرفته و پس از آن به سراغ دیگر محصولات آن رفته‌اند.

با آمدن تکنولوژی‌های AHD و رونق آن در بازار شرکت داهوا تکنولوژی HDCVI را ایجاد کرده و دوربین‌ها و دستگاههای ضبط کننده خود را با این تکنولوژی ارائه کرد.

یکی از مشکلاتی که این نوع تکنولوژی برای شرکت داهوا و دیگر شرکتها داشت، این بود که دستگاههای ضبط کننده دیگر با دیگر سیستم‌ها هماهنگی نداشتند و نمی‌توانستیم دوربین AHD به دستگاه ضبط کننده داهوا متصل کرده و تصویر آن را تماشا و ضبط کنیم. این مشکل مربوط به تکنولوژی‌های دیگری مثل HD آ TVi و ... و شرکته های هایک ویژن و ... هم بود.

با استقبال زیاد بازار از تکنولوژی‌های جدید شرکتها برآن شدند که دستگاههای ضبط کننده‌ای که تولید می‌کنند از تمامی این تکنولوژی‌ها پشتیبانی کند.

XVR، نسل جدیدی از دستگاههای ضبط کننده این شرکت می‌باشد که می‌تواند از تکنولوژی‌های مختلف CVBS,AHD,HDCVI,HDTVI,IP پشتیبانی کند، درواقع ۵ نوع مختلف از دوربین‌ها را می‌توانید در این دستگاه مشاهده و ضبط کنید.

در ادامهو در فیلم آموزشی که قرار دادیم شما می‌توانید با تمامی دستگاههای ضبط کننده مربوط به شرکت داهوا و معرفی کوتاهی در مورد دستگاه جدید آن آشنا شوید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here