اپلیکیشن جدید ICT Protege ، کنترل تمامی سیستمهای امنیتی در دستان شما

اپلیکیشن جدید ICT Protege ، در نمایشگاه sectech عرضه می شود ، این اپلیکیشن کف دستان شما را تبدیل به کنترل خواهد کرد با چرخش انگشتان خود می توانید بخش های مختلف سیستم های امنیتی و حفاظتی را کنترل نمایید .  

در منزل و یا محل کار احتمالا از سیستم های مختلفی استفاده می کنید ، مانند دوربین های مداربسته ، اعلام حریق ، اعلام سرقت و ... کنترل این سیستم ها از مکان دیگر در حال حاضر کار راحتی می باشد ، این اپلیکیشن که به شما معرفی می کنیم قادر خواهد بود تمامی این سیستم ها را کنترل نماید .  

شما قادر خواهید بود نورها و لامپها را کنترل کنید ، قفل ها و حتی دوربین ها را می توانید با این اپ چک و کنترل کنید .از هر جایی که هستید !  

دییپر احتیاجی نیست که پس از ترک اداره به این مسئله فکر کنید که آیا آلارم و اعلام سرقت را فعال کرده اید یا خیر ، این نرم فزار وضعیت سیستم را در هرجا می تواند به شما گزارش کند و قادر است شما سیستم های خود را فعال و غیرفعال نمایید فقط با یک کلیک  

استفاده از کارتها و ریموتهای گاراژ چیزی متعلق به دوران گذشته می شود که دیگر استفاده ای ندارد ، چرا که شما می توانید قفل درب ها را با شماره موبایلتان باز کنید .  

صاحبان شرکتها می توانند خیالشان راحت باشد که در شروع روز سیستم هشدار و اعلان سرقت و ... غیرفعال شده و پس از ترک کارکنان دوباره این سیستم ها فعال شوند و البته که شما از هر هشداری آگاه خواهید شد و توانایی های محصولات ICT را در نمایشگاه sectech ببینید و بررسی کنید .  

   

ثبت نظر