بررسی محصولات: ضبط کننده قابل حمل

0
4
در این بخش به بررسی یکی از دستگاه‌های بسیار پرکاربرد می‌پردازیم، شرکت هایک ویژن یکی از تولیدکنندگان تجهیزات نظارت تصویری یک دستگاه ضبط کننده قابل‌حمل و سیار ارائه کرده که قابلیت‌های مختلفی را به همراه دارد.
Hikvision Portable Video Recorder، با اندازه‌ای مناسب که قابلیت حمل دارد. و مصارف زیادی می‌توان از آن استفاده نمود که در ادامه و در فیلم آموزشی آن‌ها را نشان خواهیم داد. دارای خروجی‌های تصویر HDMI, Earphone می‌باشد، قابلیت این را دارد که می‌توانیم چند نمونه دوربین با سایزها و اشکال مختلف برای اینکه بتواند در مکان‌های مختلف ورود کند به این دستگاه متصل کنیم.

برای مثال یکی از کاربردهای این دستگاه رو اگر بخواهیم بدانیم، در برخی از جاهایی که دوربین این قابلیت را ندارد که ورود کند و تصویر آن بخش را نشان دهد، می‌توانیم بااتصال دوربین مخصوص برای این مکان دوربین را به داخل مثلاً لوله هدایت کرده و تصویر آن را در دستگاه ضبط کننده به‌طور مستقیم مشاهده می‌کنیم، تصویر را نیز می‌توانیم ضبط کنیم و همچنین می‌توانیم این تصویر را انتقال دهیم، با تصویربرداری و انتقال تصویر از طریق این دستگاه می‌توانیم در خیلی مواردی راه‌حل مشکلات گردد.
در ادامه و در فیلم آموزشی می‌توانید بیشتر با ساختار این دستگاه و همچنین کاربردها و قابیلت های آن آشنا شوید.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here